Hizmetlerimiz
Cami Halıları
Cami Halıları Hak Elektrik olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve görsel anlamda beğeni sağlayacak cami halılarını teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak...
 
tümü »
 
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri
Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri Sizler sunmuş olduğumuz ısıtma sistemlerinde en çok rağbet gören ve yapmış olduğumuz hizmet cami halı altı ısıtma sistemleridir.
 
tümü »
 
 
Merkezi Ezan Sistemleri
Merkezi Ezan Sistemleri Hak Elektrik olarak sizlere sunmuş olduğumuz merkezi ezan sistem uygulama ve satışları sayesinde artık ezanlarımıza bir noktadan bütün camilerde dinlenebilmektedir.
 
tümü »
 
Ses Sistemleri
Ses Sistemleri Faaliyet girmiş olduğumuz günden bu yana sizlere en iyi ve en dayanıklı ses sistemlerinin satış ve uygulamalarını yapmaktayız.
 
tümü »
 
 
Anfi Çeşitleri
Anfi Çeşitleri Oto müzik sistemlerinin önemli parçalarından olan amfi ses sistemlerinde ses gücünü ve kalitesini artırmaya yarar. Kaynak cihazlardan çıkan ses sinyallerini güçlendirerek hoparlöre gönderir.
 
tümü »
 
Minare Hoparlör Sistemleri
Minare Hoparlör Sistemleri Şehir merkezlerinde yerleşim yerlerine yakıın minare hoparlörlerden çıkan seslerin yakın konutları rahatsız ettiği genel bir durumdur.
 
tümü »
 
 
Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri Hak Elektrik, kamera güvenlik sistemleri alanında en kaliteli ve dayanıklı ürünler ile Sakarya'da hizmet vermektedir.
 
tümü »
 
Minare LED Işıklandırma Sistemleri
Minare LED Işıklandırma Sistemleri Camilerde genellikle projektörler fazla elektrik tükettiği için sadece belli akşamlarda aydınlatma yapılabiliyor, böylece aydınlatmanın soğuktan sıcağa geçişlerinde erken bozulmasına sebep oluyor.
 
tümü »
 
 
Cami Dışı Aydınlatma Sistemleri
Cami Dışı Aydınlatma Sistemleri Firmamız Sakarya'da cami dışı aydınlatma sistemleri alanında faaliyet göstererek sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.
 
tümü »
 
Cami Avize Çeşitleri
Cami Avize Çeşitleri Cami avize çeşitleri ile Hak Elektrik müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmaktan gurur duymaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB